uluslararasi fethiye oludeniz hava oyunlari

21. Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları

uluslararasi fethiye oludeniz hava oyunlari

Uluslararası Fethiye Ölüdeniz Hava Oyunları başladı

Uluslararası Fethiye Ölüdeniz Hava Oyunları, bu yıl 20-24 Ekim tarihleri arasında yapılacak. Hava sporlarının farklı branşlarındaki en iyi akrobasi pilotları Fethiye’de buluşacak.

Etkinlik Detayları

Başlama Tarihi 20 Ekim 2021 Çarşamba

Kesin Bitiş Tarihi 24 Ekim 2021 Pazar

Saatler 07:00:00 22:00:00 Arası

Yer / Konum Muğla / Fethiye

Adres
Ölüdeniz,Çalış Plajı

Farklı ülkelerden yüzlerce akrobasi pilotunun katılım sağlayacağı Uluslararası Fethiye Ölüdeniz Hava Oyunları için 20 Ekim 2021 saat 11.00’de Babadağ 1700 pistinde açılış töreni gerçekleştirilecek.
24 Ekim tarihine kadar halk uçuşları, yarasa adam ve alçak irtifa serbest atlayışları, yüksek hızlı küçük yamaç paraşütü gösterileri, Türk Hava Kurumu’nun motorlu yamaç paraşütü, mosquito, microlight, sıcak hava balonu gösterileri yapılacak.

Akrobasi ve hedef yarışlarının yanı sıra program boyunca Ölüdeniz’de konser etkinlikleri de gerçekleştirilecek. 24 Ekim Pazar günü saat: 15.30’da ise Türk Hava Kuvvetleri’ne bağlı Türk Yıldızları ekibi Çalış Plajı semalarında gösteri yapacak.

Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunlarında Fethiye Tatilleri olarak canlı çekimlerimizi izlemek için lütfen Facebook sayfasımızı ziyaret ediniz. Lütfen Tıklayınız 

2 Replies to “21. Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları”

blank
FethiyeTatilleri
Ekim 25, 2021
Festival kapsamında Türk Hava Kuvvetlerinin akrobasi timi Türk Yıldızları, gösteri uçuşu yaptı. Kaynak: 21. Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali sona erdi
Cevapla

Bir cevap yazın

Önemli :Web sitemizdeki yorumlar tatilcilerin görüşlerini yansıtır ve Fethiye Tatilleri'nin görüşlerini yansıtmamaktadır. Hakaret, küfür ve kaba ifadelerden kaçınılmasını rica ederiz. Herhangi bir yorumu bildirimde bulunmadan silme hakkımız saklıdır.

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.