Hizmet Değerlerimiz

Değerlerimiz ve kurallarımız

Herkes için güvenli ve samimi seyahat deneyimleri sağlama amacıyla belirlediğimiz standartlar
Seyahatlerinizi saygı çerçevesinde gerçekleştirin

İnsanlara saygı
Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve ortaklarımızın birbirlerine saygılı davranmalarını bekliyoruz. Taciz, ayrımcılık, nefret söylemi, manipülasyon, fiziksel şiddet ve hiçbir türden tehditkar veya istismarcı davranışa müsamaha göstermiyoruz.

Topluluk
Bir tesiste konaklarken veya FethiyeTatilleri.com’daki farklı hizmetlerden faydalanırken etrafınızdaki topluluğa karşı düşünceli olmanızı rica ediyoruz. Komşuları rahatsız edebilecek her türlü gürültüyü sınırlamaya/en aza indirmeye çalışın, hem yerel yasalara hem de geleneklere saygı gösterin ve çevre üzerindeki etkiniz konusunda bilinçli olun.

Dürüstlük
FethiyeTatilleri.com olarak, ortaklarımızdan ve müşterilerimizden platformumuz aracılığıyla işlerini dürüst ve profesyonel bir tutum sergileyerek yapmalarını, kendilerini hiçbir şekilde yanlış tanıtmamalarını ve birbirleriyle yapılan sözleşmelere saygı duymalarını bekliyoruz.

Güvenle seyahat edin

Yasalara riayet
FethiyeTatilleri.com; hırsızlığa, vandalizme, suç faaliyetlerine veya zorbalığa müsamaha göstermez. Herhangi bir yasa dışı veya tehlikeli faaliyet, hesabınızın ve/veya tesisinizin bloke edilmesine sebep olabilir.

Fiziksel güvenlik
FethiyeTatilleri.com’da müşterilerimizin, ortaklarımızın ve çalışanlarımızın fiziksel güvenliği önceliğimizdir. Lütfen başkalarına zarar verebilecek veya hayvanlara işkence olarak tanımlanabilecek hiçbir aktiviteye katılmayın veya bu aktiviteleri teşvik etmeyin.

Hayvan refahı
FethiyeTatilleri.com, hayvanlara yapılan zulme müsamaha göstermez. Konukların, ortakların ve FethiyeTatilleri.com çalışanlarının evcil hayvanlara ve yabani hayata saygı göstermeleri ve hayvanlar için Hayvan Refahı Standartlarına uyumlu yaşam şartları sağlamaları beklenmektedir.

Veri koruma ve gizlilik

blank

Fethiye Tatilleri
Logo
Yeni Üyelik Kaydı
Ürünleri Karşılaştır
  • Total (0)
Karşılatır
0