Müşteri hizmet şartları

Müşteri hizmet şartları

A1. Bu koşullar hakkında

1.  Rezervasyonunuzu tamamladığınızda bu Koşulları ve rezervasyon işlemi sırasında sizinle paylaşılan diğer koşulları kabul etmiş olursunuz.

2.
  Bu Koşullardaki herhangi bir unsur geçersizse veya uygulanamazsa (veya bu hale gelirse):

    • Yasaların izin verdiği en geniş ölçüde uygulanır,
    • Koşullardaki diğer tüm unsurlara bağlı olursunuz.

3.  Bu Koşullar şu şekilde düzenlenmiştir:

    •  Her türden Seyahat Deneyimi için genel koşullar
    • Yalnızca tek Seyahat Deneyimi türü için özel koşullar:
     A: Konaklama Tesisleri
     B: Günübirlik Aktiviteler
     C: Araç Transferleri

Genel ve özel koşullar arasında herhangi bir uyuşmazlık olması durumunda özel koşullar geçerlidir.

4. Bu Koşulların Türkçe versiyonu esas teşkil eder. Koşullara dair tartışmalı bir durum veya Türkçe ile farklı dillerdeki Koşullar arasında uyuşmazlık varsa Türkçe versiyondaki Koşullar geçerlidir. (Dili bu sayfanın üst kısmından değiştirebilirsiniz)

A4. Platformumuz

1. Platformumuzu makul özeni göstererek sağlasak da Platformumuzdaki her unsurun hatasız olduğunu garanti edemeyiz (bilgileri Hizmet Sağlayıcılarından alırız). Yasaların izin verdiği ölçüde hatalardan, kesintilerden veya eksik bilgi parçalarından sorumlu tutulamayız ancak en kısa sürede bunları düzeltmek/gidermek için elimizden gelen her şeyi yaparız.

2. Platformumuz, herhangi bir Hizmet Sağlayıcısının veya ürünlerinin, hizmetlerinin, tesislerinin, araçlarının vb. önerdiği veya onay verdiği bir platform değildir.

3. Siz ve Hizmet Sağlayıcısı arasındaki koşullara taraf değiliz. Hizmet Sağlayıcısı yalnızca Seyahat Deneyiminden sorumludur.

4. Rezervasyon yapmak için hesaba ihtiyacınız olabilir. Lütfen tüm bilgilerinizin (ödeme ve iletişim bilgileri dahil) doğru ve güncel olduğundan emin olun. Aksi takdirde Seyahat Deneyim(ler)inize erişemeyebilirsiniz. Hesabınızda yaşanabilecek her durum sizin sorumluluğunuzdadır. Dolayısıyla kimsenin hesabınızı kullanmasına müsaade etmeyin. Lütfen kullanıcı adınızı ve şifrenizi gizli tutun.

5. Size uygun teklifleri sizin için doğru olduğunu düşündüğümüz dilde görüntüleriz. İstediğiniz zaman başka bir dile geçiş yapabilirsiniz.

6. Aksi belirtilmedikçe Platformu kullanmak için en az 16 yaşında olmalısınız.

A5. Değerlerimiz

1. Siz:

  • Değerlerimize bağlı kalmalısınız
  • Tüm geçerli yasalara uymalısınız
  • Gerçekleştirmemiz gereken herhangi bir dolandırıcılık/kara para aklama önleme kontrolünde bizimle iş birliği yapmalısınız
  • Platformu sorun çıkarmak veya sahte Rezervasyon yapmak için kullanmamalısınız
  • Seyahat Deneyimi ve/veya Platformu amaçlarına uygun şekilde kullanmalısınız
  • Soruna veya hasara sebep olmamalı ve Hizmet Sağlayıcısının personeline (ve hatta hiç kimseye) karşı uygunsuz davranış sergilememelisiniz.
Fethiye Tatilleri
Logo
Yeni Üyelik Kaydı
Ürünleri Karşılaştır
 • Total (0)
Karşılatır
0